Що ми робимо?

IT-Cluster “Reactor” – місце розвитку IT та громадських проектів. Під IT проектами вважається   різноманітні  проекти створені для сприяння розвитку бізнесу , автоматизації процесів у бізнесі, та інші речі.

Міжнародний ринок IT-проектів – це саме проекти які включають у себе замовників зі всього світу зокрема Північна Америка, Європа, Австралія та інші країни в яких потрібні IT-кадри та які готови інвестувати у мізкі та навички IT-шників всієї області.

При IT-Cluster буде також інкубатор бізнес-ідей та EduHub – який буде навчати IT технічним навичкам, англійській мові, та soft skills -м’які навички які потрібні для коммунікації з іншими.

Також буде функціонувати co-working – де люди зможуть або працювати окремо/у команді – або створювати конференції зі всією інфраструктурою для проведення таких зустріч та ведення проектної праці.

Таким чином кластер функціонально буде складатися з трьох частин “енергоблоків”

  1. EduHub – Освіта та підвищення або перекваліфікація, IT-академія
  2. IT-галузь та інкубатор з хакатонами, стартапами.
  3. ReactorConf – конференції , co-working, робота з громадськістю, профспілка.

Регулярно відбуватимеся хакатони які мають на меті знайти найбільш цікаву ідею та втіліти її у реальність за допомогою наших тех. та бізнес експертів.

На даний момент у Луганській області практично немає вакансій щодо працевлаштування в IT-галузі та її розвитку – і це є майже велике поле для діяльності , водночас це виклик для нас.

Чому ми це робимо?

Відверто кажучи наші фахові наставники з курсів – світового рівню, і в грошах потребують менше ніж Луганщина потребує нормальних IT-курсів, оскільки ми зароблямо достатньо. І головне – чесно.

Наша мотивація заключається у тому що, викладання – нам цікаво, з чисто естетичної , також ми хочемо розвитку галузі, дати квіток учням у богоспасенний “середній” клас. А вже наші учні вирішують чи потрібен їм цей квіток або ні.

Отже, розпочнемо нову еру в історії Луганщини. “До цього цього не було!”.